Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
Webbyt
 
ESTlRUSlENG

Eesti uudised
Rahvusvahelised uudised (International news)

Uudised

Print

MTÜ Eesti Lugemisühingu koolitused 2019. aastal
27.01.2020

2019. aasta koolitusprogrammiga ühines üheksa koolitajat.Aasta jooksul viidi läbi 15 koolitust erinevates Eestimaa paikades: Tallinnas, Tartumaal, Toilas, Kukrusel, K-J, Narvas, Paides, Harjumaal (Tabasalus, Kostiveres, Järvekülas), Rõuges.

16.-21. jaanuarini RAHVUSVAHELINE KONVERENTS EESTIS
19.11.2019

Head kolleegid ja huvilised!

Kuidas tulla toime ja olla edukas ja õnnelik nii mitmes keeles suheldes, õppides kui ka õpetades?

Jaanuaris 2020 korraldab Eesti Lugemisühing Tallinnas rahvusvahelise konverentsi pealkirjaga „Ühist keelt otsides“. Konverents kuulub Läänemeremaade kirjaoskuskonverentside sarja.

Toimus Tartu lugemispesade kokkutulek
25.10.2019

Väga sageli kurdavad õpetajad, et lapsi on järjest raskem lugema meelitada. Raamatud on arvutimängude, interneti ning telerite poolt tagaplaanile tõrjutud. Suuresti just tänu sellele sai 2004. aastal Eestis alguse projekt Lugemispesa. Selle eesmärgiks oli laste lugemishuvi äratamine. Eesti Lugemisühing koolitas välja esimesed hakkajad õpetajad, kes asusid mentoritena hoolega oma teadmisi, oskusi ja kogmusi ka teistele edastama. Tänu sellele loodi lasteaedadesse ja koolidesse hulgaliselt Lugemispesi. Need on toredad paigad, kus laps saab end mõnusasti tunda, raamatuga omaette olla või siis hoopis koos sõpradega koos lugeda.

Loe kõiki uudiseid >>>

 


  

  Kirjastus Koolibri toetab Eesti Lugemisühingut Lugemisühing Facebookis
www.lugemisyhing.ee
Free website - Webbyt