Mesilane Miti raamatutarud on populaarsed

Tallinna Keskraamatukogu pakub alates 2017. aastast, mis oli Eestis laste ja noorte kultuuriaasta, linna munitsipaallasteaedadele võimalust tellida rühmadesse põnevaid lasteraamatuid, ajakirju, heli- ja videosalvestisi jm.
Raamatukastist ehk raamatutarust leiab nii uuemaid kui ka vanemaid juturaamatuid, samuti nn tarkuseraamatuid. Kõige väiksemad saavad lugeda-vaadata pildi- ja pappraamatuid.
Raamatud valib üldjuhul raamatukogu, kuid lasteaed võib ka ise anda teada, mida nad eelistavad ning võimalusel nende soovidega arvestatakse. Raamatutele tuleb järele ja toob uued asemele raamatukogu töötaja.
Käesoleval hetkel on teenust kasutamas üle poolte Tallinna lasteaedadest. Tagasiside on olnud positiivne - lastele ja õpetajatele meeldib võimalus tutvuda erinevate lasteraamatutega ning nad ootavad pikisilmi uusi raamatukaste.
Teenuse põhieesmärgiks on julgustada ja toetada varajast lugemishuvi ning tutvustada väikelapsele raamatute imelist maailma.

Lisainfo:
Merle Tanilsoo
laste- ja noorteteeninduse pearaamatukoguhoidja
683 0913, merle.tanilsoo@tln.lib.ee
https://keskraamatukogu.ee/opetajale/raamatukastid-lasteaedadele

Tallinna Keskraamatukogu on Eesti Lugemisühingu projekti 3MR (Making the Most of the Magic of Reading) - pildiraamatute ettelugemisprojekti koostööpartner.

Eesti Lugemisühingu 3MR projekti toimkonna nimel
Liina Velner

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2