Liina Velner

Minu nimi on Liina Velner. Olen õppinud logopeediks ja töötan igapäevaselt sel erialal oma erapraksises Sauel ja Tallinnas. Alates 2015. a tegelen ka kirjastamisega. Kirjastuse Glossus suunitluseks on muuhulgas algajatele ja erivajadustega lugejale algupärase eestikeelse lugemisvara loomine vt minu kohta rohkem www.glossus.eu

 

Lugemisühingus osalen aktiivselt düsleksia osakonna töös aidates korraldada igasügisest Düsleksia teabepäeva ning koolitan lapsevanemaid lugemis-kirjutamisraskuste teemal. Koostöös Tallinna Keskraamatukoguga juhin koolieelikutele mõeldud lugemismängude mängimise projekti ”Mängime ja loeme”. Koordineerin ka 2018. a septembrist alanud kolmeaastast rahvusvahelist Erasmus+ projekti 3MR (”Making the Most of the Magic of Reading”), mille eesmärk on teadlikustada kvaliteetsete pildiraamatute ettelugemise olulisust koolieelses eas lastele.
Kirjaoskuse all ei mõista me kitsalt lugemisoskust. See on oskus, mõelda, ja mõista, suhelda ja suhestuda, otsida ja leida, õpetada ja õppida.

 

Soovin, et Lugemisühinguga liituks veelgi rohkem erinevate elualade inimesi, sest Lugemisühingus räägitakse olulistest olulistest asjadest.

Kontakt: liinavelner@gmail.com
Tel 555 897 84

Mida iganes sa ka ei teeks, tee seda kogu südamest. (Konfutsius).

Velner.jpg